Czasami chcemy sprawdzić, która jest godzina, ale telefon właśnie się rozładował, a w okolicy nie ma nikogo, żeby móc o to zapytać. W takiej sytuacji bardzo przydatny może być zegarek na nadgarstku. Jest to jednak przedmiot nie tylko funkcjonalny, ale może również stanowić ciekawy oraz ładny dodatek do stroju, niezależnie od jego stylu.

Wybór drewnianego zegarka

zegarek z drewnaBardzo ciekawą opcją może być zegarek wykonany z materiałów naturalnych, a dokładniej z drewna. Początkowo wydaje się to bardzo nietypowym połączeniem, jednak zegarek z drewna jest dodatkiem coraz częściej wybieranym, a obecnie także bardzo modnym. Tworzy się je z różnych rodzajów drzew, zarówno takich, które można znaleźć w Polsce, jak i egzotycznych. Dzięki temu można znaleźć zegarki o bardzo różnych barwach. Są one łączone ze skórzanymi paskami, drewnianymi bransoletami lub paskami nylonowymi, dzięki czemu można znaleźć model, który odpowiednio dopełni stylizację, niezależnie od tego, czy jest ona elegancka, czy bardziej nieoficjalna. Takie zegarki są niezwykle lekkie, co może na początku nieco dziwić, jednak dzięki temu bardzo wygodnie nosi się je na nadgarstku. To doskonały pomysł nie tylko dla osób, które kochają naturę, ale także dla tych, którzy lubią swoim ubiorem lub ciekawymi dodatkami zwracać na siebie uwagę osób, które napotykają. To właśnie wykonanie z drewna sprawia, że nie sposób przejść obok takiego zegarka obojętnie.

Zegarek wykonany z drewna dębu, klonu, hebanu czy innego rodzaju drzew jest dodatkiem, który łączy dwie bardzo istotne cechy – interesujący wygląd oraz funkcjonalność. Jest to więc bardzo praktyczny przedmiot, który doskonale pasuje na nadgarstek zarówno mężczyzny, jak i kobiety, a dopełniając ich stylizacje w ciekawy sposób pozwala na wyrażenie swojego charakteru.

 

Close Menu