Cześć Wszystkim. Na moim blogu wpis dziś niepowtarzalny i bardzo wyjątkowy, można powiedzieć nawet, że chyba rzadko spotykany. Dziś podzielę się z Wami tym, jak to udało mi się podziękować mamie, za te wszystkie lata, kiedy we mnie bardzo wierzyła. Przede wszystkim co zrobiłam w ramach podziękowania? Postanowiłam wybudować jej dom.

Ekologiczne domy prefabrykowane

domy prefabrykowaneOd wielu lat mieszkała w ciasnym bloku, w zasadzie przez całe swoje życie i wiem, że zawsze chciała przeprowadzić się do dużego domu. Moja mama wspierała mnie dzielnie przez cały ten czas, kiedy budowałam swój biznes, teraz jest czas na to, aby oddać to, co od niej dostałam. Musicie wiedzieć, że domy pasywne interesowały mnie praktycznie od zawsze. Chcąc odciążyć mamę od dodatkowych kosztów, jakie wynikałyby z tytułu posiadania domu, wybrałam dla niej dom z puli zwanej: „domy energooszczędne”. Jak sama nazwa wskazuje, oszczędzają one doskonale energię. To było dokładnie to czego szukałam. Kiedy na samym początku szukałam informacji na temat pod hasłem: solidne domy prefabrykowane, wówczas jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy z tego, że można budować domy takiego rodzaju, z różnych materiałów. Totalnym i kompletnym szokiem było dla mnie to kiedy dowiedziałam się, że istnieją domy z drewna, z takimi funkcjami. Jednocześnie bardzo się ucieszyłam. Moja mama kocha drewno! W szczególności zainteresowały mnie domy szkieletowe. Forma ich była genialna. Na jednej ze stron internetowych, przeczytałam materiał zatytułowany: domy w Solcu. To dało mi, też bardzo dużo jasnych i klarownych informacji.

Przystąpiłam do działania, do pełnej realizacji. Znalazłam świetną ekipę budowlaną, z którą zawiązałam bardzo dobrą współpracę. Oczywiście wcześniej kupiłam działkę, na której nasze cudo, mogłoby śmiało stanąć. Mama była szczęśliwa.

Close Menu