Dawniej często spotykałam się z różnymi elementami wyposażenia sklepów. Obecnie większość z moich ulubionych marek ogranicza się do półek i regałów. Kiedyś mogłam znaleźć w nich jednak różnego rodzaju stojaki na produkty czy takie, na których można było oglądać plakaty. Podobała mi się taka forma wystawy, ponieważ mogłam na niej przejrzeć wszystko, co mnie interesowało.

Ciekawa wystawa dzięki obrotowym stojakom

obrotowe stojaki na plakatyMożliwości ekspozycji różnych towarów jest wiele. Można je zwyczajnie porozstawiać na półkach, można rozwiesić lub ułożyć na stolikach. Im bardziej ciekawa wystawa tym większe prawdopodobieństwo, że przyciągnie dużą liczbę potencjalnych klientów, którzy chętnie coś zakupią lub sięgną po materiały reklamowe. Taką zasadą kierują się i pracownicy sklepów, i wystawcy na różnych targach. Dlatego tak chętnie sięgają oni po obrotowe stojaki na plakaty. Pozwalają one zapewnić ciekawą ekspozycję dostępnych plakatów i zdecydowanie zwiększają szansę na to, że ktoś się nimi zainteresuje. Można je z powodzeniem wykorzystywać w sklepach z różnymi artykułami papierniczymi i rozrywkowymi czy w stoisku targowym. Jest to nie tylko dobry sposób na reklamę, ale i na zachęcenie do zakupu różnych produktów. Plakat sam w sobie jest dobrą reklamą, a połączony z ciekawą wystawą intryguje podwójnie. Dlatego należy je umieścić na solidnej konstrukcji, która jest łatwa w montażu i demontażu. Musi ona również zapewniać łatwe umieszczanie na niej plakatów, a także szybkie ich wyjmowanie.

Pierwszy raz spotkałam się z takim stojakiem w sklepie papierniczym. Potem często je widziałam w innych sklepach oraz z czasem także na wystawach i targach. Uważam, że jest to bardzo dobry sposób ekspozycji i można go wykorzystywać znacznie częściej, również do prowadzenia sprzedaży pocztówek czy czasopism. Dobre elementy to ciekawa wystawa, która przyciąga klientów.

Close Menu