Niezależnie od tego czy używasz swojego drona do pracy profesjonalnie czy sporadycznie czy jesteś amatorem i korzystasz z niego dla przyjemności, musisz pamiętać, aby zapewnić mu odpowiednią ochronę. Nie będziesz jednakże nosić go ciągle w oryginalnym pudełku, bo po pierwsze się zniszczy, a po drugie jest to niewygodne. Najlepiej zainwestować w odpowiedni plecak, który zapewni zarówno to co najważniejsze, czyli ochroni drona od uszkodzeń, ale także będzie wygodne w użytkowaniu.

Najlepszy plecak na drona dji mavic

plecak dji mavicMoże to oczywiście być jakikolwiek plecak czy torba, ale warto, żeby był dedykowany do danego modelu drona, którego posiadasz. Dlaczego warto wydać trochę więcej? Dlatego, że posiadając odpowiedni plecak dji mavic, którego uwielbiasz, nie tylko będzie odpowiednio przechowywany, ale także pomieści dodatkowo oprócz drona ładowarkę, cztery śmigła, nadajnik RC i aż trzy akumulatory. W normalnej torbie czy plecaku w końcu coś by się uszkodziło, albo ładowarka pogięła by skrzydła, albo cokolwiek innego mogłoby się wydarzyć, gdyby plecak spadł lub coś na niego upadło. Tak naprawdę wystarczy się przewrócić z dronem i delikatny, kosztowny sprzęt byłby uszkodzony lub zniszczony. Plecak taki, co najważniejsze, wcale nie jest jakoś niewiarygodnie drogi, a zapewnia potrzebną funkcjonalność. Nie bez znaczenia jest również to, że jest on w formie kasetki na drona. Nie dość, że ma wyznaczone odpowiednie miejsca wydrążone w piance, dzięki czemu nic się nie ma prawa ruszyć i uszkodzić to jeszcze jest to usztywniona konstrukcja wykończona strukturą karbonu, zupełnie jakby Twój dron miał kamizelkę kuloodporną.

Na pewno jeśli uwielbiasz korzystać ze swojego drona dji mavic, a tymbardziej jeśli używasz go zawodowo, warto pomyśleć nad zakupem takiego dedykowanego plecaka, który ułatwi Ci transportowanie urządzenia. Zawsze będziesz pewny, że nic mu się nie stanie, choćby spadł na niego statyw, jakaś inna torba czy gdyby miał upaść.

Close Menu