W firmie, która mnie zatrudniła bardzo szybko awansowałem na stanowisko kierownika. Od samego początku wykazywałem się ogromnym talentem i prezes to docenił. Dostałem własne biuro z pełnym wyposażeniem i zarządzałem grupą piętnastu pracowników.

Stosowanie oryginalnego tonera w nowej drukarce

oryginalne tonery katowiceCzęsto musiałem drukować dokumenty i zleciłem zakup porządnej drukarki wielofunkcyjnej. Jako kierownik musiałem posiadać doskonałej jakości sprzęt. Dostałem dużą drukarkę znanej firmy, z której byłem bardzo zadowolony, bo nie tylko drukowała, ale posiadała również skaner, fax i kserowała dokumenty. Toner szybko zużyłem, gdyż codziennie drukowałem sporo dokumentów. Do mojej nowej drukarki kupowałem tylko oryginalne tonery katowice, ponieważ był to cenny sprzęt i nie zamierzałem stosować jakichś zamienników. Znalazłem w mieście sklep z tonerami, gdzie miałem gwarancję, że wszystko było oryginalne. Ceny były wyższe niż za tonery zastępcze, ale firma za wszystko płaciła a ja nie zamierzałem zadowalać się jakimiś substytutami. Zresztą wiedziałem doskonale, że dzięki oryginalnemu tonerowi zawsze drukowałem tekst w odpowiednich kolorach a toner wystarczał na dłużej. Jako jeden z niewielu w firmie kupowałem oryginalne tonery, ale posiadałem bardzo odpowiedzialne stanowisko a moje dokumenty trafiały do potencjalnych klientów. Zarówno porządna drukarka jak i odpowiednie tonery były dla mnie sprawą najważniejszą. Prezes rozumiał moje stanowisko i w całości popierał moje wszystkie decyzje.

Udało mi się zdobyć wielu klientów dla firmy i prezes jeszcze bardziej mnie docenił. Po pięciu latach ciężkiej pracy dostałem propozycję wejścia do zarządu spółki. Z oferty skorzystałem, ponieważ była to dla mnie ogromna szansa. Byłem w końcu człowiekiem sukcesu.