• Post author:
  • Post category:Wnętrza

Mój małżonek otrzymał w spadku mieszkanie po babci. Z racji tego, że postanowili się tam przeprowadzić, najpierw musieliśmy zrobić gruntowny remont. Zaczęliśmy od łazienki, ponieważ tam czekało nas najwięcej pracy szczerze mówiąc. Kiedy się z nią uporaliśmy, został nam wybór wanny bądź prysznica.

Wybraliśmy kabinę prysznicową

warszawskie kabiny prysznicoweZdecydowaliśmy się akurat na tą opcję, ponieważ żadne z nas nie przepada za spędzaniem zbyt długiego czasu w łazience. Nie oszukujmy się, łatwiej i szybciej weźmiemy prysznic niż kąpiel w wannie, w której możemy się wygodnie położyć, poczytać książkę. Wybraliśmy się zatem do sklepów w Warszawie, aby rozejrzeć się po asortymencie. Ogromną ofertę posiadają sklepy warszawskie Kabiny prysznicowe to temat rzeka. Jest ich ogromna ilość, która różni się począwszy od cen po kształt kabin prysznicowych. Można więc powiedzieć, że sprzedawcy powinni zachęcać klientów do zakupu. Po wielu dyskusjach zdecydowaliśmy się na większą kabinę prysznicową. Przyznam się szczerze, że największym przekonującym mnie argumentem był taki fakt jak oszczędność wody nie tylko naszego pod względem naszego portfela, ale także tego typu kąpiel jest bardziej przyzna dla środowiska. Istnieje wiele rodzai kabin prysznicowych od kołowych po prostokątne. My wybraliśmy drugą opcję oraz zdecydowaliśmy się na kabinę, którą montuje się przy ścianie. Warto również wspomnieć, że istnieje możliwość zamówienia kabiny prysznicowej na niestandardowy wymiar, co wydawało mi się mało popularne, a tutaj duże zaskoczenie.

Cenimy sobie z mężem minimalizm, dlatego pod tym kątem także idealnym rozwiązaniem była dla nas kabina prysznicowa. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż wanna, którą zapewne wybrałabym prostokątną. Kolejną zaletą, która miała spory udział w podjęciu przez nas decyzję to fakt, że kabina jest bardziej ekonomiczna pod względem zużycia wody.