Moja historia z ćwiczeniami nie zaczęła się zbyt pozytywnie dopóki mój chłopak nie zakupił sobie sprzętu do ćwiczeń. Mieszkamy razem, więc i ja mogłam z niego korzystać, lecz zawsze znajdowałam jakąś wymówkę. Na szczęście efekty treningów mojego chłopaka bardzo mnie zmotywowały.

Moje efekty ćwiczeń na orbitreku

orbitrek sklep internetowyPo dwóch miesiącach ćwiczeń mój chłopak znacząco schudł, ale i nie tylko. Miał lepsze pośladki i mocniejsze uda, choć szczuplejsze! To właśnie zmotywowało mnie do ćwiczeń! Kiedyś próbowałam pokochać sport, ale kończyło się na płaczu i rzucaniu przekleństwami po kolejnym niedanym treningu. Miałam się czuć po ćwiczeniach pozytywnie i pełna energii, lecz czułam się niesłychanie zmęczona i zdenerwowana, ale widząc efekty na moim ukochanym postanowiłam w końcu wypróbować orbitrek sklep internetowy w którym mój chłopak kupował sprzęt oferował bardzo nowoczesne modele. Na orbitreku można było nie tylko zmierzyć swoje tętno, ale także dopasować trening do wagi, a także jego program i poziom obciążenia. Zaczynałam dosyć delikatnie od poziomu 5, a żeby nie nudzić się lub nie myśleć o pocącym się ciele, włączałam sobie filmiki na komórce i oglądałam. Już pierwszy trening minął mi zaskakująco szybko. Z początku nie mogłam uwierzyć, kiedy orbitrek poinformował mnie sygnałem dźwiękowym, że pół godziny właśnie upłynęło. Tak bardzo skupiłam się na filmiku, że czas upłynął mi zaskakująco szybko! Starałam się ćwiczyć codziennie, ale każdy wie, jak to na początku wygląda w praktyce. Dlatego ćwiczyłam co dwa dni.

Obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez orbitreka. Ćwiczę już na poziomie 8, a minęły dopiero trzy miesiące. Zaczęłam też ćwiczyć interwały które pozwalają mi nieco odpocząć już w trakcie treningu i sprawiają, że ćwiczę wydajniej. Swoje treningi wydłużyłam też do 40 minut, które upływają mi równie szybko jak na początku. Efekty widać gołym okiem i w zasadzie już nie potrzebuję ćwiczyć, ale ćwiczę bo to pokochałam!

 

Close Menu