Nazywam się Mirosław i jestem handlarzem. Sprowadzam samochody z zagranicy, które sprzedaję na naszym polskim rynku. Samochody, które sprowadzam są w bardzo dobrym stanie stanie technicznym, jednak ich wnętrze niekiedy wymaga gruntownego czyszczenia.

Łódzkie pranie wykładzin i będą jak nowe

pranie wykładzinZanim przeznaczę auto do sprzedaży wykonuję zawsze pranie tapicerki samochodowej specjalnymi środkami, które są do tego przeznaczone. Cały proces jest bardzo prosty i nie zajmuje dużo czasu. Pranie tapicerki wykonuję w zasadzie w każdym samochodzie, który sprowadzę na sprzedaż. Dzięki temu samochód wygląda o wiele atrakcyjniej i jest czysty oraz pachnący w środku. Zauważyłem, że pranie tapicerki samochodowej pozwala na szybsze sprzedanie auta, ponieważ ludzie również dużą uwagę przykładają do tego jak wygląda wnętrze. Jeżeli auto, które sprowadzę posiada w środku wykładziny samochodowe, to sprawdzam zawsze w jakim są stanie. Jeżeli nie są zniszczone to robię również pranie wykładzin łódź, które po tym zabiegu wyglądają jak nowe. Kosmetyki samochodowe, których używam pochodzą od doskonałego łódzkiego producenta, który jest znany na rynku. Moje auta sprzedaję nie tylko klientom z Łodzi, ponieważ bardzo dużo osób, które się do mnie zgłaszają, pochodzi z innych miast. Często też sprowadzam samochody na zlecenie klienta. Wtedy takie pranie tapicerki samochodowej jest dodatkowo płatne. Moje pranie tapicerki jest bardzo profesjonalne, więc zazwyczaj klienci od razu zgadzają się na takie rozwiązanie. Na specjalnie życzenie także robię pranie wykładzin samochodowych, które jest tańszą usługą.

Teraz dostałem zlecenie na sprowadzenie samochodu dla biznesmena, który chce mieć wysokiej klasy auto. Jadę w niedziele, żeby się rozejrzeć za jakimś samochodem dla tego klienta. Na pewno coś znajdę.