Z mamą to zawsze miałam bardzo dobre relacje. Wiem dobrze co się u niej dzieje. Ostatnio jednak zauważyłam znaczne pogorszenie stanu jej zdrowia psychicznego. Widziałam, że to nie jest błaha sprawa i musiałam szybko reagować.

Mama także chce wyleczyć swoją depresję nerwicową

leczenie depresji nerwicowej w KrakowieMoja mama zawsze była nerwową osobą i miała tendencje do nadmiernego zamartwiania się o wszystko. Tata ciągle jej powtarzał, że kiedyś to się odbije na jej zdrowiu. Widać miał rację, bo mama jest w kiepskim stanie. Dowiedziałam się u internistki, że mama ma objawy depresji nerwicowej i trzeba tutaj pilnie skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie. Od razu znalazłam namiar na przychodnię, która oferuje leczenie depresji nerwicowej w Krakowie i zapisałam tam mamę. Chcę, ażeby zaczęła się leczyć, bo inaczej nie będzie w stanie sobie pomóc. Mama jest bardzo upartą kobietą i wiedziałam, że czeka mnie trudne zadanie. Musiałam ją do tego nakłonić. Kiedy pojechałam do niej, ażeby powiedzieć, że załatwiłam jej leczenie depresji nerwicowej w Krakowie to rozmawiałyśmy do późnej nocy. Mama zrozumiała, że bez specjalistycznej pomocy nie poradzi sobie ze swoimi problemami. W końcu sama stwierdziła, że potrzebuje pomocy i zgodziła się na leczenie depresji nerwicowej w Krakowie co mnie bardzo cieszyły. Do przychodni pojechałam razem z nią. Nie dlatego, że obawiałam się, że się wycofa, ale chciałam być przy niej, żeby wiedziała, że zawsze może na mnie liczyć. Kiedy weszła do gabinetu to cierpliwie za nią czekała na zewnątrz.

Mama wyszła zadowolona i powiedziała, że wie, że uzyska tutaj pomoc. Oczywiście wstępna diagnoza internistki okazała się trafna, ale mama będzie się leczyć i jestem z niej bardzo dumna. Chcę, żeby była spokojna i szczęśliwa w swoim życiu.