Nazywam się Arkadiusz i jestem przedsiębiorcą. Między innymi moja jest drukarnia cyfrowa, która znajduje się w galerii we Wrocławiu. Mam kilka firm i w każdej mam zaufanego człowieka, który pilnuje moich interesów.

Najlepsza drukarnia cyfrowa we Wrocławiu w centrum

drukarnia cyfrowaMoja drukarnia, która znajduje się w centrum handlowym robi najlepszy druk cyfrowy, co wielokrotnie powtarzało wielu klientów. Zatrudniam tam człowieka, dla którego żaden druk nie stanowi problemu i jest w stanie wykonać dosłownie wszystko. Kiedyś pracował tam taki jeden Marcin czy Mariusz, w sumie to już nawet nie pamięta, bo chłopak był krótko, ale ale robił najlepszy druk cyfrowy we Wrocławiu i chyba każdy go znał. Nie wiem co teraz się z nim dzieje, ale wiem, że zaraz jak się u mnie zwolnił to wyjechał za granicę do dziewczyny, ponieważ planowali razem zamieszkać, jednak ona nie brała pod uwagę powrotu do kraju. Ciekawe, czy ma tam jakieś zajęcie. Może powstała jakaś drukarnia cyfrowa, której jest właścicielem, a może zatrudnia go jakaś tamtejsza drukarnia i wykonuje druk dla nich. Tego nie wiem. Moja żona jest bardzo dumna ze mnie i tego, że taki sukces osiągnąłem. Od razu wiedziałem, że centrum handlowe to idealne miejsce, aby powstała tam najlepsza drukarnia cyfrowa we Wrocławiu, ponieważ jest tam zawsze mnóstwo ludzi i zawsze jest tam ktoś, kto potrzebuje wykonać jakiś druk cyfrowy czy zwykły druk, o który także ludzie często proszą. Mój przyjaciel Arkadiusz w zasadzie podsunął mi ten pomysł, bo pierwotnie szukałem jakiegoś małego lokalu na obrzeżach Wrocławia, ale to dzięki Arkadiuszowi jestem teraz w centrum i mój interes kręci się doskonale jako jeden z wielu, które posiadam.

Na wieczór zaprosiliśmy z Olą, moją żoną na kolację Arkadiusza z dziewczyną. Lubimy razem spędzać czas i świetnie się czujemy w swoim towarzystwie.

Close Menu